Z mých stránek se nedá kopírovat

Vtipy :D

Do nebe přijde chlápek, sv. Petr prohlíží jeho záznamy: "Mmmm, hříchy tu nemáš, ale ani žádný dobrý skutek. Udělal jsi nějaký?" "Jasně, šel jsem kolem garáží v temné uličce a vidím jak tam motorkáři znásilňují dívku. Zrovna na ní byl ten nejsilnější z nich tlustý a zpocený..tak jsem vzal velký klacek, přetáhl ho po zádech a skopnul jsem ho z ní." "No jo, tak to není špatný a kdy to bylo?" "Teď je to asi sedm minut.:D §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ Udýchaný mladý pošťák přijde s důchodem k dědkovi a říká: "Dědku! Už mě nebaví chodit každý měsíc za vámi na samotu 18 km od vesnice." Dědek na to: "Moc mě neser! Nebo si objednám denní tisk!" §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ Ptá se vnuk dědy: "Dědo, neviděls ty pilulky co jsem měl na lince? Bylo na nich napsáno LSD." "Ser na pilulky, ale viděls toho draka v kuchyni?!?!" :D §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
Chlapec jede autobusem, sedne si na sedadlo za řidiče a začne křičet: "Kdybych můj táta byl býk a máma kráva, byl bych malý býček." Řidiči to leze na nervy, ale chlapec pokračuje: "Kdyby můj táta byl slon a máma slonice, byl bych malý sloník". Tak vyjmenuje několik zvířat a to už řidiče domíchne a zařve: "A co kdyby tvůj fotr byl teplouš a matka děvka?" Chlapec ce usměje a řekne: "Tak to bych byl řidič autobusu." :D§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§

◊Jak vytvořit banner.

 

1. Vytvořte nebo si najděte obrázek z kterého banner bude. Musí být někde na internetu (stačí galerie na blogu)!
2. Otevřete si nový článek a dejte HTML (v pravém horním rohu).
3. Vložte do HTML tento HTML kód:


<a href="adresa tvého blogu"><img src="adresa ikonky nebo obrázku" alt="" title=""></a>

4. Místo "adresa tvého blogu" vyplňte adresu blogu(webu) na který má banner odkazovat [např.http://stejsky.osoba.cz( nezapomeňte smazat i úvozovky ")  ].
5. Najděte si obrázek z kterého má být banner a kliknětě na něj pravím tlačítkem a dejte "vlastnosti".
6. Ukáže Vám to více věcí, ale pro Vás je důležitá URL adresa kterou zkopírujete a vložíte do HTML kódu místo "adresa ikonky nebo obrázku".
7. Když to tam budete mít tak dejte Aktualizovat a potom stačí článek zveřejnit a jestli jste to udělali správně tak je Váš banner na světě. Když ho poté budete chtít umístit i někam jinam tak ho stačí zkopírovat.

P.S. Klikačka, klikací ikonka i banner je to stejné. Později možná dodám i obrázky.
Můj banner  :