Z mých stránek se nedá kopírovat

Vtipy :D

Do nebe přijde chlápek, sv. Petr prohlíží jeho záznamy: "Mmmm, hříchy tu nemáš, ale ani žádný dobrý skutek. Udělal jsi nějaký?" "Jasně, šel jsem kolem garáží v temné uličce a vidím jak tam motorkáři znásilňují dívku. Zrovna na ní byl ten nejsilnější z nich tlustý a zpocený..tak jsem vzal velký klacek, přetáhl ho po zádech a skopnul jsem ho z ní." "No jo, tak to není špatný a kdy to bylo?" "Teď je to asi sedm minut.:D §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ Udýchaný mladý pošťák přijde s důchodem k dědkovi a říká: "Dědku! Už mě nebaví chodit každý měsíc za vámi na samotu 18 km od vesnice." Dědek na to: "Moc mě neser! Nebo si objednám denní tisk!" §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ Ptá se vnuk dědy: "Dědo, neviděls ty pilulky co jsem měl na lince? Bylo na nich napsáno LSD." "Ser na pilulky, ale viděls toho draka v kuchyni?!?!" :D §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
Chlapec jede autobusem, sedne si na sedadlo za řidiče a začne křičet: "Kdybych můj táta byl býk a máma kráva, byl bych malý býček." Řidiči to leze na nervy, ale chlapec pokračuje: "Kdyby můj táta byl slon a máma slonice, byl bych malý sloník". Tak vyjmenuje několik zvířat a to už řidiče domíchne a zařve: "A co kdyby tvůj fotr byl teplouš a matka děvka?" Chlapec ce usměje a řekne: "Tak to bych byl řidič autobusu." :D§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§

◊Jak vytvořit neviditelnou složku

Image and video hosting by TinyPic  

Dnes tu pro Vás mám jeden velice zajímavý trik. Ukážeme si totiž, jak lze vytvořit na ploše neviditelnou složku.

 

 

1)Na ploše si vytvořte nějakou složku s jakýmkoliv jménem.

2)Na tuto složku klikněte pravým tlačítkem na myši, dejte přejmenovat a smažte původní název (zatím neukládejte - stejně vám to nepůjde).

3)Stiskněte levý ALT a na numerické klávesnici (ta napravo od šipek :D) napište číslo 0160. Pozor - při psaní čísla 0160 pořád držte ALT!

4)Nyní název složky uložte (bude bez názvu).

5)Klikněte pravým tlačítkem na složku, z menu vyberte Vlastnosti, klikněte na kartu Vlastní nastavení a dole klikněte na tlačítko Změnit Ikonu.

6)Tím se Vám otevře okno s nabídkou ikonek. V této nabídce jsou i bezbarvé ikony (bílá místa). Vyberte jednu z těchto prázdných ikonek a dejte OK.

7)Znovu klikněte na OK a je to. Složka vám krásně zmizí z očí. Není to úžasné?? :)