Z mých stránek se nedá kopírovat

Vtipy :D

Do nebe přijde chlápek, sv. Petr prohlíží jeho záznamy: "Mmmm, hříchy tu nemáš, ale ani žádný dobrý skutek. Udělal jsi nějaký?" "Jasně, šel jsem kolem garáží v temné uličce a vidím jak tam motorkáři znásilňují dívku. Zrovna na ní byl ten nejsilnější z nich tlustý a zpocený..tak jsem vzal velký klacek, přetáhl ho po zádech a skopnul jsem ho z ní." "No jo, tak to není špatný a kdy to bylo?" "Teď je to asi sedm minut.:D §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ Udýchaný mladý pošťák přijde s důchodem k dědkovi a říká: "Dědku! Už mě nebaví chodit každý měsíc za vámi na samotu 18 km od vesnice." Dědek na to: "Moc mě neser! Nebo si objednám denní tisk!" §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§ Ptá se vnuk dědy: "Dědo, neviděls ty pilulky co jsem měl na lince? Bylo na nich napsáno LSD." "Ser na pilulky, ale viděls toho draka v kuchyni?!?!" :D §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
Chlapec jede autobusem, sedne si na sedadlo za řidiče a začne křičet: "Kdybych můj táta byl býk a máma kráva, byl bych malý býček." Řidiči to leze na nervy, ale chlapec pokračuje: "Kdyby můj táta byl slon a máma slonice, byl bych malý sloník". Tak vyjmenuje několik zvířat a to už řidiče domíchne a zařve: "A co kdyby tvůj fotr byl teplouš a matka děvka?" Chlapec ce usměje a řekne: "Tak to bych byl řidič autobusu." :D§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§

◊Stahování z You tube

Jak stahovat videa z YouTube Na internetu často narážím na lidi, kteří se ptají jak stahovat videa ze světově proslulého serveru na sdílení videí YouTube.com. Rozhodl jsem se tedy sepsat návod, jak videa z YouTube stahovat.

Programy a možnosti
Možností jak videa stahovat je hned několik. V zásadě se dělí na dvě hlavní skupiny - stahování přes webový prohlížeč na www stránkách a nebo pomocí programů.

Stahujeme pomocí programů
Jak jsem již psal, stahování pomocí počítačových programů má hned několik velkých výhod. Mezi tu hlavní patří obrovské množství formátů, do kterých lze video překonvertovat z původního .flv formátu, který většina běžných přehrávačů audio/video souborů nepodporuje, tudíž se Vám video nepřehraje. Další výhodou programů je to, že videa lze stahovat hned z několika světových serverů pro sdílení videa, což tak určitě nejednou využijete.
Pro stahování videí tedy budeme používat velice šikovný a jednoduše ovladatelný program  save2pc [stahuj zde]. Program je v základní verzi Freeware, takže je zdarma a nemusíte platit/krást :D. Navíc dokáže vámi stažené video převést z .flv formátu hned do několika jiných formátů - avi, mpeg, wmv, mp4, mov, 3gp, wav a mp3. Videa si tedy můžete přehrávat ve vašem PC, PSP, MP4, iPodu nebo mobilu. Dalším nesporným kladem tohoto programu je to, že videa můžete stahovat nejen z YouTube, ale také z Google Video, MySpace Video, PornoTube a mnoha dalších serverů.

Save2pc - stahujeme první video

Program Save2pc máme již stažený a nainstalovaný a nyní nám nic nebrání tomu, abychom jej začali používat a stáhli si pomocí něj své první video. Po spuštěný programu se nám objeví pár polí, které musíme před samotným stahováním vyplnit. Uděláme to podle následujícího obrázku:Do pole Save To zadáme cestu ke složce, kam chceme video uložit. Cestu ke složce najdete stisknutím tlačítka Open ... které se nachází na témže řádku. V políčku Save As si zvolíme, v jakém formátu chceme video stáhnout, respektive do jakého formátu má program video po stažení překonvertovat. V nabídce Download From si vybereme server, ze kterého video stahujeme. Do Políčka Link zadáme adresu videa, které si chceme stáhnout. Pole Use HTTP Proxy necháme neodškrtnuto a další pole již nevyplňujeme (ono to ani bez zaškrtlýho HTTP Proxy nejde :D ) Nyní zmáčkneme tlačítko Start a program se již o všechno postará. Vy už můžete jen sledovat graf ve spodní části programu, který Vás informuje o tom, kolik videa už máte doma. Jakmile je video staženo celé (100 % stačí :D), tak si je můžete vyzvednou ve složce, kterou jste zadali v prvním kroku.
Pak už nezbívá, než si stažené video pořádně vychutnat a zajít sem napsat nějakej ten děkovnej komentář :D